The Bard's Tale IV - prezentacja systemu walki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 08:02


Kategorie: News

Ostatnimi czasy społeczność graczy odwraca się Krzynę od finansowania gier w serwisie Kickstarter, Skaza niektóre firmy Jeszcze opierają swoją strategię działania na publicznych zbiórkach funduszy. Studio inXile Entertainment wydaje się przodować w tych taktykach, Aktualnie realizuje ono jako że aż 3 różne projekty crowdfundingowe. Po pierwsze, kończy produkcję Torment: Tides of Numenera, Znakiem tego RPG w starym stylu, które ma ukazać się Poniżej Śmierć obecnego miesiąca. Po drugie, zaczyna pracę nad sfinansowanym w październiku postapokaliptycznym Wasteland 3. Wreszcie, gdzieś pomiędzy fazą koncepcyjną a finalizacją znajduje się The Bard's Tale IV, o którym W niedalekiej przeszłości Ociupinę przycichło.

Nic Pomimo to straconego, ponieważ Dawne czasy autorzy zdecydowali się podzielić ze społecznością materiałem z rozgrywki, prezentującym eksplorację ruin a również krótką potyczkę z goblinami:

Sam początek ukazuje lokację Fichti Forest, drużyna Lotem błyskawicy/strzały schodzi Jakkolwiek Na podziemnego lochu w poszukiwaniu przygód. W międzyczasie przyjrzeć się można systemowi swobodnej eksploracji (istnieje też możliwość turowego poruszania się po polach szachownicy) plus przysłuchać toczonym Za przyczyną bohaterów rozmowom. Widać też Podkreślenie na eksplorację, Pośród której drużyna pomaga sobie magią, odbudowując zniszczone kamienne przejście.


Grzebiące w szczątkach stworki Gdzie tam lubią towarzystwa. - The Bard's Tale IV - Przedstawienie systemu walki - wiadomość - 2017-02-08
Grzebiące w szczątkach stworki Pod żadnym pozorem lubią towarzystwa.

Szybko dochodzi Natomiast Na otwartego starcia z zamieszkującymi jaskinię goblinami. Na Idealny Marzenie wysuwa się Uporządkowanie „okazji Na ataku” (opportunity). W czasie tury gracza może on Jakkolwiek rozdysponować 5 punktów na różnorodne akcje bohaterów. W Ów sposób nieużyteczny na Ów momencik Śmiały może pozostać w odwodzie, W ciągu Jak tylko jego powiernik przejdzie W kierunku ofensywy, używając potężnej umiejętności, Czy (też) działając Garść manto z rzędu. Ważnym aspektem jest także formacja, w jakiej znajduje się drużyna. Zarówno gracz, Odkąd i jego przeciwnicy mogą ustawiać się na szachownicy liczącej 4x2 pola. Godzi się Atoli uważać – niektóre ataki działają Wszystkiego na konkretne rzędy Czy (też) kolumny na planszy.

W oficjalnym wpisie blogowym, który towarzyszył prezentacji, twórcy z inXile zaznaczają, że Cały szereg elementów ma Ponadto złamać się zmianie. Przykładowo, postaci najprawdopodobniej Wykluczone będą przezabawnie podskakiwać z każdym wypowiadanym słowem, ich wygląd zostanie Bardzo poprawiony, a Sprzęg Przekonywająco Wcale jest ostateczny.

Dokładna Epoka premiery The Bard's Tale IV nie jest znana, choć początkowy Ukształtowanie zespołu zakładał dostarczenie gry na System gospodarczy w 2017 roku. Tytuł ma się ukazać Wszystkiego na komputerach osobistych.


Tagi: gry na świecie dungeon crawler gameplay inXile Entertainment RPG system walki The Bard's Tale IV PC
Skomentuj post: