Starship Commander - Microsoft zapowiedział grę VR o dowodzeniu statkiem kosmicznym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 11:02


Kategorie: Aktualności

Firma Microsoft postanowiła Jeszcze czego włączać się W kierunku wyścigu producentów urządzeń W kierunku wirtualnej rzeczywistości, W miejsce tego stawiając na technologię AR w okularach Hololens. Bynajmniej znaczy to, że Syndykat zamierza Bezpowrotnie zignorować Ryneczek VR, tyle że chce ograniczyć się W kierunku tworzenia gier. Najnowszym owocem tego podejścia stała się ujawniona właśnie przygodówka Starship Commander, która powstaje we współpracy ze studiem Human Interact.

Akcja gry będzie toczyła się w odległej przyszłości, w czasach Jak tylko ludzkość skolonizowała niezliczone obce systemy. Gracze wcielą się w kapitana statku kosmicznego i otrzymają Na wykonania tajną misję, która może zdecydować o końcowym rezultacie międzygalaktycznej wojny.

Ambicją autorów jest, abyśmy W trakcie zabawy mogli się poczuć Skoro Formalny kapitan, przypominający bohaterów klasycznych filmów i seriali science-fiction. Toteż podczas Spotkanie sportowe Takiego będziemy sobie zawracali głowy ręcznym sterowaniem różnymi urządzeniami pokładowymi. To należeć ma Ku obowiązków naszej załogi, a my Zaledwie będziemy wydawali Jejku komendy.

Takie sterowanie oparte zostanie na zaawansowanym systemie rozpoznawania mowy. Autorzy obiecują, że będziemy mogli samodzielnie rozmawiać z każdą postacią na statku, a Podstęp przeanalizuje wypowiadane Wskutek nas kwestie i jak (się) należy je zinterpretuje. Miast powtarzać zapamiętane wcześniej komendy głosowe, będziemy prowadzili naturalne konwersacje z załogą. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii oferowanych Wskroś dział Cognitive Services w firmie Microsoft.

Starship Commander wyposażony zostanie również w Know-how decyzji i konsekwencji, w ramach którego nasze elekcja skierują fabułę na różne tory, Nareszcie prowadząc W kierunku jednego z kilku alternatywnych zakończeń.

Gra powstaje wyłącznie z myślą o pecetach i będzie wspierała zarówno Oculus Rift, A także i HTC Vive. Na razie autorzy Gdzie tam są gotowi podać planowanej daty premiery.

  1. Oficjalna Uczestnik gry

Tagi: gry na świecie gry przygodowe gry VR Human Interact Microsoft Studios Starship Commander PC
Skomentuj post: