Starship Commander - Microsoft zapowiedział grę VR o dowodzeniu statkiem kosmicznym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 11:02


Kategorie: Aktualności

Firma Microsoft postanowiła Pod żadnym pozorem włączać się Na wyścigu producentów urządzeń W kierunku wirtualnej rzeczywistości, Miast tego stawiając na technologię AR w okularach Hololens. Skądże (znowu) znaczy to, że Alians zamierza Zasadniczo zignorować System gospodarczy VR, tyle że chce ograniczyć się W kierunku tworzenia gier. Najnowszym owocem tego podejścia stała się ujawniona właśnie przygodówka Starship Commander, która powstaje we współpracy ze studiem Human Interact.

Akcja gry będzie toczyła się w odległej przyszłości, w czasach Odkąd ludzkość skolonizowała niezliczone obce systemy. Gracze wcielą się w kapitana statku kosmicznego i otrzymają Ku wykonania tajną misję, która może zdecydować o końcowym rezultacie międzygalaktycznej wojny.

Ambicją autorów jest, abyśmy W okresie zabawy mogli się poczuć Odkąd Rzetelny kapitan, przypominający bohaterów klasycznych filmów i seriali science-fiction. Z tej przyczyny podczas Spotkanie sportowe Pod żadnym pozorem będziemy sobie zawracali głowy ręcznym sterowaniem różnymi urządzeniami pokładowymi. To należeć ma W kierunku obowiązków naszej załogi, a my Ledwie (co) będziemy wydawali Oj komendy.

Takie sterowanie oparte zostanie na zaawansowanym systemie rozpoznawania mowy. Autorzy obiecują, że będziemy mogli lubieżnie rozmawiać z każdą postacią na statku, a Podpucha przeanalizuje wypowiadane Poprzez nas kwestie i celnie je zinterpretuje. Miast powtarzać zapamiętane wcześniej komendy głosowe, będziemy prowadzili naturalne konwersacje z załogą. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii oferowanych Via dział Cognitive Services w firmie Microsoft.

Starship Commander wyposażony zostanie również w Struktura decyzji i konsekwencji, w ramach którego nasze elekcja skierują fabułę na różne tory, Na zawsze prowadząc Na jednego z kilku alternatywnych zakończeń.

Gra powstaje wyłącznie z myślą o pecetach i będzie wspierała zarówno Oculus Rift, Skoro i HTC Vive. Na razie autorzy Jeszcze czego są gotowi podać planowanej daty premiery.

  1. Oficjalna Stronica gry

Tagi: gry na świecie gry przygodowe gry VR Human Interact Microsoft Studios Starship Commander PC
Skomentuj post: