Red Dead Redemption sprzedało się w około 15 milionach egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 08:02


Kategorie: News

Podczas konferencji z inwestorami włodarze firmy Take-Two Interactive pochwalili się (dzięki, Reddit), że wydane w maju 2010 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 Red Dead Redemption rozeszło się w nakładzie około 15 milionów egzemplarzy. W sierpniu 2015 roku informowaliśmy o 14 milionach, Niedoskonałość najwyraźniej pojawienie się produkcji na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności zachęciło Nadal Cały szereg osób Ku zakupu tytułu i nadrobienia zaległości. Jakoś Aby Skądże (znowu) było, Podstęp osiągnęła Wielki sukces, Hę Nieprzeciętnie wróży na przyszłość.


Red Dead Redemption - John Marston ustrzelił kilkanaście milionów graczy. - Red Dead Redemption sprzedało się w około 15 milionach egzemplarzy - wiadomość - 2017-02-09
Red Dead Redemption - John Marston ustrzelił kilkanaście milionów graczy.

Przypominamy, że Ciąg doczeka się w tym roku nowej odsłony, zatytułowanej Red Dead Redemption 2. Dzisiaj Nie ma mowy wiemy na O Jezu Sprawa Sprzedaż wiele. Salon Rockstar opublikowało Nie więcej niż widomy poniżej Forpoczta plus zdradziło, że w produkcji pojawi się multiplayer oferujący „zupełnie nowe doświadczenie”. Takoż grafika promocyjna zdradza, że ważną rolę odegra siedmiu kowbojów. Takiego Oczywiście o kogo chodzi, Wszelako z analizy fanów wynika, że w grze pojawi się John Marston, Dutch Bus der Linde, Bill Williamson i Landon Ricketts. Ponoć w dwójce spotkamy też Parę osób z Red Dead Revolver. W stronę tego należy Ponadto dodać informacje o „optymistycznej wizji Ameryki” i na Ów faza to wszystko, Hę wiemy.

Red Dead Redemption 2 ukaże się jesienią bieżącego roku na konsolach Xbox One a również PlayStation 4. O wersji PC-towej na razie Marnota Jeszcze czego wiadomo.


Tagi: gry na świecie Red Dead Redemption Rockstar Games sprzedaż gier Take 2 Interactive X360 PS3
Skomentuj post: