Grand Theft Auto V rozeszło się w 75 mln egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 09:02


Kategorie: Aktualności

Pomimo Bez mała czterech lat na karku, Grand Theft Samochód V wciąż cieszy się wielką popularnością, osiągając wyniki sprzedaży, których pozazdrościć może większość nowych gier. Firma Take-Two Interactive właśnie pochwaliła się, że Na 31 grudnia 2016 r. na półki sklepowe powędrowało Nad 75 milionów egzemplarzy tej produkcji.


Grand Theft Pojazd (dwuśladowy/mechaniczny) V trzepie kasę Odkąd szalone. - Grand Theft Dezel V rozeszło się w 75 mln egzemplarzy - wiadomość - 2017-02-08
Grand Theft Maszyna V trzepie kasę Jeśli szalone.

Warto Tu przypomnieć, że w listopadzie ubiegłego roku Numer ta wynosiła 70 mln, a dwanaście miesięcy temu było to 60 milionów egzemplarzy. Cóż ciekawe, w 2016 r. Grand Theft Dwuślad V rozchodziło się w szybszym tempie niż w 2015 r. Dodatkowo według organizacji analitycznej NPD Pierworys był szóstą najlepiej sprzedającą się grą na rynku amerykańskim w zeszłym roku.

Istotny wkład w niesłabnącą popularność Grand Theft Krążownik/weteran szos V ma Przebieg multiplayer, Zatem Grand Theft Dwuślad Online. Take-Two Interactive podało, że w grudniu tą opcją bawiła się rekordowa Grono graczy (poskąpiono Pomimo to konkretów) i 2017 Roczek zapowiada się na najbardziej lukratywny w historii tej opcji.

Przypomnijmy, że Grand Theft Dwuślad V zadebiutowało we wrześniu 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. W listopadzie kolejnego roku W stronę sprzedaży trafiły wersje na Xboksa One i PlayStation 4. Gracze pecetowi musieli poczekać Na dobitek/dobitkę dłużej, gdyż ich Odmiana ukazało się Jedynie w kwietniu 2015 r.

Tryb sieciowy w grze okazał się Dobrze popularny, że Pracownia Rockstar skoncentrowało się na jego rozwijaniu kosztem dodatków fabularnych. W okolicach premiery autorzy obiecywali DLC z nowymi przygodami dla pojedynczego gracza, Niedoróbka Nieubłaganie Zero z tego Niech ręka boska broni wyszło i W bieżącej chwili Ani wiemy, Azaliż takie rozszerzenia w ogóle wszystko jedno kiedy powstaną.

  1. Oficjalna Przeciwnik gry
  2. Grand Theft Samochód V - Wademekum wiedzy
  3. Recenzja gry Grand Theft Bryka V – 10 gwiazdek dla GTA V!
  4. Recenzja gry GTA V na PC - Dola Santos piękne, Gdy Za Chiny (ludowe) przedtem

Tagi: gry na świecie GTA Online / Grand Theft Auto Online GTA V / Grand Theft Auto V Rockstar Games sprzedaż gier Take 2 Interactive PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj post: