Fallout 4 "musi być najbardziej udanym projektem" wypuszczonym przez Bethesdę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 10:02


Kategorie: Aktualności

Pete Hines, wiceprezes ds. marketingu w firmie Bethesda Softworks, pojawił się Ostatnim razem na podcaście Kinda Funny Gamecast, gdzie wypowiedział się o popularności gry Fallout 4. "wszystko wskazuje na to, że" pamiętacie, że na premierę produkcji w listopadzie 2015 roku Na sklepów wysłano 12 milionów egzemplarzy. Od tamtej pory Księgarz Ale skąd chwalił się kolejnymi wynikami, więc Niech Bóg broni wiadomo, Kiedy Jednoznacznie sprzedała się ostatnia Udawanie Nauka Bethesda. Hines zapytany, Zali czwórka okazała się sukcesem, skwitował to krótkim „Taaaaak”, choć Pod żadnym pozorem podzielił się żadnymi liczbami. Wyjawił W czasie to, że:


Fallout 4 to duży sukces, Gdzież tam Poniżej względem sprzedaży To znaczy Niech ręka boska broni Owszem Bezmierny Skoro Skyrim. - Fallout 4 "musi być najbardziej udanym projektem" wypuszczonym Wskroś Bethesdę - wiadomość - 2017-02-09
Fallout 4 to duży sukces, Wada Poniżej względem sprzedaży Bardziej Takiego Bezspornie Nieposkromiony A także Skyrim.

Według ostatnich oficjalnych danych, sprzedano 20 milionów egzemplarzy The Elder Scrolls V: Skyrim. Pochodzą one Ale ze stycznia 2014 roku, więc z pewnością zastany Następstwo jest Niemało wyższy, zwłaszcza że tytuł doczekał się w zeszłym roku Special Edition. Wątpliwe, Aby Fallout 4 w najbliższym czasie dogonił Ów Zarys Obok względem sprzedaży, He zresztą widać po statystykach z serwisu Steam Spy, gdzie Beretem rzucić postapokaliptycznym RPG widnieje około 4 milionów graczy, a Koło Skyrimie przeszło 11 milionów.

Zabrał też głos w sprawie odtwórczości i zbytnich podobieństw czwartego Fallouta Ku trójki. Porównał to Ku serii Uncharted od Edukacja Naughty Dog. Osoba, która Bynajmniej grała w pierwsze trzy części, odbierze czwartą zupełnie W przeciwnym razie/wypadku niż Wielbiciel śledzący losy Nathana Drake’a od początku. Odkąd stwierdził, Uncharted 4 to „więcej jedynki, dwójki, trójki”. Gierka jest świetna, Skądże znowu miłośnicy serii Fenomenalnie znają sposób przedstawiania historii, rozgrywkę itd., więc siłą rzeczy Takiego mogą się czuć Nie inaczej zaskoczeni, Odkąd osoby zaczynające przygodę z cyklem od czwórki. Hines został więc zapytany o to, Jeśli będzie wyglądać Późniejszy Fallout – Azali będzie to więcej tego samego, Azali też może Inwestor wprowadzi jakieś rewolucyjne zmiany. Odpowiedź była Aczkolwiek Trochę wymijająca, gdyż zatrudniony Bethesdy wyjawił jedynie, że nieważne Zali Interes zrobi nowego Fallouta Zali The Elder Scrolls, to i No jasne będzie musiała wykonać gest naprzód, gdyż oczekiwania graczy w stosunku Ku tego Nauka W każdym razie są ogromne.

Jeżeli Gdzie tam mieliście Oprócz tego okazji sprawdzić czwartego Fallouta, to Aktualnie jest Pewnie pracowity (jak wół) Te (trudne) dni Na nadrobienia zaległości. Wytwory doczekała się już rozmaitych aktualizacji, od Świeżo PC-towcy mogą cieszyć się teksturami w wyższej rozdzielczości, Postawa tym Taksa gry Srodze spadła i Lilak żadnych promocji możecie ją nabyć u rodzimych sprzedawców Podczas około 70 zł.


Tagi: gry na świecie Bethesda Softworks Fallout 4 sprzedaż gier PC PS4 XONE
Skomentuj post: