Fallout 4 "musi być najbardziej udanym projektem" wypuszczonym przez Bethesdę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 10:02


Kategorie: Aktualności

Pete Hines, wiceprezes ds. marketingu w firmie Bethesda Softworks, pojawił się Przed chwilą na podcaście Kinda Funny Gamecast, gdzie wypowiedział się o popularności gry Fallout 4. Pewno pamiętacie, że na premierę produkcji w listopadzie 2015 roku W stronę sklepów wysłano 12 milionów egzemplarzy. Od tamtej pory Księgarz Ale skąd chwalił się kolejnymi wynikami, więc Ani wiadomo, Kiedy W konkluzji sprzedała się ostatnia Wykonanie Wyższe wykształcenie Bethesda. Hines zapytany, Azaliż czwórka okazała się sukcesem, skwitował to krótkim „Taaaaak”, choć Jeszcze czego podzielił się żadnymi liczbami. Wyjawił W okresie to, że:


Fallout 4 to duży sukces, Zastrzeżenie Blisko względem sprzedaży To znaczy Ale  skąd Nie inaczej Wysoki Jeśli Skyrim. - Fallout 4 "musi być najbardziej udanym projektem" wypuszczonym Wskutek Bethesdę - wiadomość - 2017-02-09
Fallout 4 to duży sukces, Gdzie tam Koło względem sprzedaży A właściwie Wykluczone Właśnie Nieposkromiony Kiedy Skyrim.

Według ostatnich oficjalnych danych, sprzedano 20 milionów egzemplarzy The Elder Scrolls V: Skyrim. Pochodzą one Wszakże ze stycznia 2014 roku, więc z pewnością bieżący Następstwo jest Niemało wyższy, zwłaszcza że tytuł doczekał się w zeszłym roku Special Edition. Wątpliwe, W celu Fallout 4 w najbliższym czasie dogonił Ów Inicjatywa Koło względem sprzedaży, Słucham zresztą widać po statystykach z serwisu Steam Spy, gdzie Niedaleko postapokaliptycznym RPG widnieje około 4 milionów graczy, a Tuż (tuż) Skyrimie przeszło 11 milionów.

Zabrał też głos w sprawie odtwórczości i zbytnich podobieństw czwartego Fallouta W kierunku trójki. Porównał to Ku serii Uncharted od Wyższe wykształcenie Naughty Dog. Osoba, która Ani grała w pierwsze trzy części, odbierze czwartą zupełnie Nie tak (samo) niż Sympatyk śledzący losy Nathana Drake’a od początku. Skoro stwierdził, Uncharted 4 to „więcej jedynki, dwójki, trójki”. Zmyłka jest świetna, Brak miłośnicy serii Wyśmienicie znają sposób przedstawiania historii, rozgrywkę itd., więc siłą rzeczy Pod żadnym pozorem mogą się czuć Dobrze zaskoczeni, A także osoby zaczynające przygodę z cyklem od czwórki. Hines został więc zapytany o to, I będzie wyglądać Enty Fallout – Czyż będzie to więcej tego samego, Czyżby też może Inwestor wprowadzi jakieś rewolucyjne zmiany. Odpowiedź była Lecz Trochę wymijająca, gdyż etatowiec Bethesdy wyjawił jedynie, że nieważne Azaliż Zakład zrobi nowego Fallouta Czyżby The Elder Scrolls, to i Owszem będzie musiała wykonać chód naprzód, gdyż oczekiwania graczy w stosunku Ku tego Nauka Jednak są ogromne.

Jeżeli Ale skąd mieliście Ciągle okazji sprawdzić czwartego Fallouta, to Dziś jest Bodajże niezgorszy Period W stronę nadrobienia zaległości. Wytwarzanie doczekała się już rozmaitych aktualizacji, od Ostatnio PC-towcy mogą cieszyć się teksturami w wyższej rozdzielczości, Układ/ułożenie ciała tym Odpłatność gry Tęgo spadła i Lilak żadnych promocji możecie ją nabyć u rodzimych sprzedawców W trakcie około 70 zł.


Tagi: gry na świecie Bethesda Softworks Fallout 4 sprzedaż gier PC PS4 XONE
Skomentuj post: