Civilization VI sprzedane w 1,5 miliona egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2017, 09:02


Kategorie: Newsy

Sid Meier's Civilization VI Lilak wątpienia była jednym z tytułów, które cieszyły się największą popularnością Blisko Rant ubiegłego roku. Najnowsza odsłona popularnej strategii turowej od Nauka Firaxis Games Za pomocą Trochę tygodni po premierze zajmowała pierwsze Funkcja na liście bestsellerów na platformie Steam. W miesiąc udało się sprzedać Bez mała milion egzemplarzy gry. Według opublikowanego Ledwie co raportu finansowego firmy Take-Two Interactive (właściciela 2K Games, Zatem wydawcy serii Civilization), do końca grudnia 2016 roku szósta część kultowego cyklu rozeszła się w nakładzie Więcej niż 1,5 miliona sztuk (serwis Steam Spy wskazuje Dziś Omal 1,7 miliona), Słucham czyni ją najszybciej sprzedającą się Cywilizacją w historii. Osiągnięcie to robi wrażenie, zważywszy na to, że tytuł pojawił się wytwornie na PC.


Losy swoich cywilizacji na barkach dźwiga całe mnóstwo graczy - Civilization VI sprzedane w 1,5 miliona egzemplarzy - wiadomość - 2017-02-08
Losy swoich cywilizacji na barkach dźwiga całe mnóstwo graczy

W rekordowym czasie Civilization VI pobiła Wytwór sprzedaży ostatniego spin-offu serii, Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, który Żeby trafić W kierunku 1,5 miliona odbiorców potrzebował Z nadwyżką dwóch lat. Dodatkowo, Jeśli możemy wyczytać z raportu Take-Two, wszystkie odsłony cyklu stworzonego Za pomocą Sida Meiera rozeszły się w Bez mała 40 milionach egzemplarzy.

Na Dobrze duży Wyczyn szóstej Cywilizacji złożyło się Trochę czynników. Poza tym przed premierą była ona laureatką licznych nagród. Została ona W najwyższym stopniu ciepło przyjęta zarówno Via graczy, Skoro i krytyków, chwalących przede wszystkim zmiany w rozgrywce, która okazała się bardziej rozbudowana i urozmaicona w stosunku W kierunku tej znanej chociażby z poprzedniczki. Wyroby jest również całą parą wspierana łatkami a również dodatkami, zarówno darmowymi, Skoro i płatnymi. Między innymi w grudniu pojawiło się DLC wprowadzające Ku tytułu Polskę.


Tagi: gry na świecie 2K Games Civilization VI Firaxis Games Sid Meier's Civilization (seria) sprzedaż gier Take 2 Interactive PC
Skomentuj post: